Vybavení kováren

Repasované kovací lisy, odkup a repase starých kovacích lisů

Ve spolupráci s italským partnerem nabízíme odkup starých kovacích lisů všech běžných značek, od všech běžných původních výrobců. Odkoupené lisy jsou určeny k renovaci, při posuzování odkupu je proto důležité stáří a celkové opotřebení lisu.

Pokud si chce zákazník kovací lis ponechat, ale potřebuje jej renovovat, nabízíme repasi a moderní vybavení lisu (řídicí systém, elektroinstalace, hydraulické rozvody, atd.) dle současných norem, dle požadavků současné legislativy na bezpečnost práce, apod. Kovací lis je možno doplnit dalšími periferiemi pro automatizaci pracoviště, dle požadavků a potřeb zákazníka.

Zákazníkům zvažujícím rozšíření strojního vybavení o další kovací lisy nabízíme repasované a modernizované kovací lisy různých značek, od různých původních výrobců, odpovídající moderní produktivitě a současným bezpečnostním požadavkům. K lisům je možno dodat další zařízení, např. pece, řezací pily, dopravníky, manipulační roboty, tryskače, případně dodat kompletní kovací linku.

Vesměs se jedná o kovací lisy pro kování mosazi, oceli, hliníku a titanu.

Dále je možno zajistit odkup, repasi a nabídnout k prodeji repasované lisy pro lisování kovového plechu za studena.

Hlavní typy kovacích lisů:

Frikční vřetenové lisy, mechanické lisy, kloubové lisy, ostřihovací lisy


Nové kovací lisy

Moderní nové kovací lisy, především mechanické lisy a frikční vřetenové lisy, od italské firmy F.P.M.Group, s vybavením a automatizací dle požadavku zákazníka.


Automatizované kovací linky, periferie ke kovacím lisům

Je možno zajistit nabídku a dodávku kompletních kovacích linek, sestavených z nových nebo repasovaných lisů a periferií, v různém stupni automatizace, dle konkrétních potřeb a požadavků zákazníka

V případě požadavku je možno dodat jakoukoliv část kovací linky samostatně, jako jsou pece, řezací pily, manipulátory, roboty, dopravníky, tryskače…